fb
CRM systémy 10. 5. 2007 15:00

Komunikační řešení Siemens pro nový hotel

Hotel_siemens_719.jpgFirma Siemens dodala kompletní komunikační řešení do nově otevřeného hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport. V nově postaveném hotelu je instalován Siemens komunikační systém HiPath 4000 verze 3.0, který je uzpůsoben až pro 70 digitálních a 300 analogových účastníků. Na 235 pokojích je použit hotelový telefon Opal 1010S a pro administrativní práci se hotel rozhodl využívat digitální telefony optiPoint 500 Economy.

Pro zajištění integrace s hotelovým informačním systémem je komunikační systém HiPath doplněn o server Hotel Advanced zahrnující mimo jiné i služby hlasové pošty. Díky zmíněnému serveru je personál hotelu schopen efektivně zajistit běžnou denní agendu (např. informace typu check-in, check-out, buzení, stav pokoje, přenos příslušného jména hosta, nastavení oprávnění pro telefon apod.).

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1