fb
18. 4. 2006 13:33

Zabezpečení pro malé a střední firmy

zywal1050_616.jpgZyXEL Communications představil nové bezpečnostní zařízení ZyWALL 1050. Nový firewall rozšiřuje stávající řadu ZyWALL o funkce, které jsou nejčastěji požadovány malými a středně velkými podniky. Obsahuje výkonné prvky pro VPN, proaktivní ochranu sítě, bezpečné VoIP a pokročilé mechanismy ochrany odolávající útokům ze sítě.

Umožňuje vytvářet Virtual Private Network (VPN) a bezpečně připojit vzdálená pracovní místa. Data jsou během VPN spojení kódována, aby se ochránil internetový přenos a zamezilo se zneužití sítě neoprávněnými uživateli. Funkce Hub a VPN Spoke redukují potíže spojené s provozem složitých podnikových síťových infrastruktur (management overhead). Zařízení bude v prodeji na českém trhu průběhu léta 2006.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1