fb
22. 5. 2023 15:40

Stát hradí 82 % ceny školení až do výše 50 000 Kč

Všechny daňové poplatníky jistě potěší, že Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) spustilo nový projekt podporující vzdělá­vání. Počítačová škola GOPAS proto obratem připravila speciál­ní nabídku dotovaných počítačo­vých kurzů. GOPAS v tomto režimu nabízí 300 druhů kurzů – od MS Office, prezentačních dovedností, grafiky, přes mnoho variant programování až po školení etického hackingu či Power BI. MPSV v rámci tohoto projektu zaplatí 82 % ceny kurzu, a to až do výše 50 000 Kč.

Dotovaná školení může využít jak ten, kdo chce prohloubit IT dovednosti, tak i úplný začátečník, který se potřebuje naučit s kancelářskými balíky Office, Word či PowerPoint. Nabídka je určena pro zaměstnance, podnikatele, studenty, ale i pro ty, kdo jsou na rodičovské dovolené.

„Je to podle mého názoru výborná příležitost, jak si zvýšit vzdělání a udržet krok s rychlým vývojem na poli IT. Při ceně kurzu 50 000 Kč tak 41 000 Kč zaplatí stát a zájemce doplatí pouhých 9 000 Kč. Což je pobídka, kterou by byla škoda nevyužít,“ uvedl k nové nabídce Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Vše probíhá tak, že si zájemce na webu uradprace.cz vybere kurz, přihlásí se prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana a jednoduše vyplní a odešle přihlášku. Pokud bude přihláška kompletní, vše vyřídí on-line a nemusí na pobočku Úřadu práce osobně. O všem je pak průběžně informován do mailu nebo v účtu na portálu MPSV.

V nabídce dotovaných školení zdaleka nejsou jen počítačové kurzy.
V nabídce dotovaných školení zdaleka nejsou jen počítačové kurzy.

Například za online kurz digitálního marketingu zaplatíte pouze 10 976 Kč a zbylých 50 000 Kč za vás zaplatí stát.
Například za online kurz digitálního marketingu zaplatíte pouze 10 976 Kč a zbylých 50 000 Kč za vás zaplatí stát.


Bilance státního rozpočtu ČR za leden až duben. Zdroj MF ČR.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1