fb
29. 9. 2023 14:55

Registrace na KPMG Data Festival jdou do finále. Neváhejte a zajistěte si svá místa!

Data Festival #06Už jen pár dní se můžete registrovat k účasti na workshopech a přednáškách, které proběhnou v rámci KPMG Data Festivalu. Celodenní akce pro datové nadšence se koná v pátek 6. října od 9 do 18 hodin v Rajské budově Vysoké školy ekonomické v Praze a vstup na všechny části programu je zdarma.

Registrace probíhají prostřednictvím platformy Happenee na bit.ly/DF_Registrace. Hlavními firemními partnery Festivalu se letos staly společnosti KPMG, ŠKODA Auto, Komerční banka a ČSOB. Kromě více než 55 přednášek a workshopů se v rámci Festivalu uskuteční také dvě panelové diskuze. V první z nich odhalí svá „Tajemství datového podsvětí“ hlavní partneři Festivalu, druhá se zaměří na datové podsvětí bank.

Na Data Festival vás zve vzdělávací platforma Data a Business VŠE ve spolupráci s FIS VŠE a podnikatelským akcelerátorem xPORT VŠE Business Accelerator.

Více informací najdete na webu: www.kpmgdatafestival.cz.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8 IT Systems 6
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1