fb
14. 5. 2008 14:01

Produkty Sun zdarma k vyzkoušení

Nabízená řešení jsou bezplatně k dispozici po dobu 60 dnů

Společnost Sun Microsystems představila unikátní možnost pro všechny zájemce o moderní serverová řešení, pracovní stanice, datová úložiště i síťové prvky v České republice. Po dobu 60 dní mohou zkoušet v reálných podmínkách a dle svých skutečných potřeb nejnovější a nejatraktivnější produkty Sun s plnou technickou podporou. Za tuto možnost nezaplatí nic, tedy ani dopravu v obou směrech. Pokud se poté rozhodnou zakoupit si vyzkoušené řešení, dostanou jej navíc se zajímavou slevou.

Sun pro zkušební program vybral sadu moderních produktů a jejich konfigurací. Dostupné produkty najdete v přehledu na stránce www.sun.com/tryandbuy/products.jsp. Systémy dodávané k bezplatnému vyzkoušení jsou vždy nové. Je to výhodné, protože pokud se zákazník později rozhodne pro nákup, na konci zkušební doby je již nemusí vracet a vyměňovat za nové. Celý proces od podání žádosti až po doručení zkušebního systému může trvat 8–20 pracovních dní. Zástupce Sunu bude poté v průběhu zkušebního období uživatele osobně kontaktovat, aby se přesvědčil, jak testování probíhá, zda nemá dotazy či zda nepotřebuje pomoci se zajištěním úspěšného testování. Další informace a detaily jsou uvedenéna webové stránce http://cz.sun.com/tryandbuy/.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1