fb
4. 10. 2022 17:20

Ocenění pro ELKO EP za projekt digitaliza­ce výroby pomocí řešení ABRA Gen

ELKOSpolečnost ELKO EP se stala vítě­zem Ceny za Průmysl 4.0, kterou již potřetí udělil Svaz průmyslu. Porota soutěže ocenila, jak nasazení systé­mu ABRA Gen umožnilo společnosti ELKO EP plnou digitalizaci výrobního procesu včetně možnosti sledovat a kontrolovat materiál a komponenty na skladě, výrobu a kompletní identifikaci výrobků až k zákazníkovi.

„Jsme moc rádi, že implementace našeho systému pomohla ELKO EP nejen k vítězství, ale hlavně k tomu, aby firma lépe fungovala. Digitalizace do oblasti průmyslu proniká postupně. Je ovšem jasné, že nasazení informačních systémů a technologií bude pro úspěch výrobních firem nezbytné. A náš systém je zde právě k tomu, aby jim v této transformaci pomohl,“ řekl k úspěšnému projektu Petr Vojta, obchodní ředitel ABRA Software.

Informační systém ABRA Gen, určený pro velké a střední firmy, umožňuje řídit chod firmy od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. ABRA Gen umožňuje spravování všech klíčových oblastí řízení firmy v rámci jednoho systému. Přináší také úspory díky automatizaci ruční práce a uvolnění lidské síly pro činnosti s vyšší přidanou hodnotou.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8 IT Systems 6
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1