fb
9. 3. 2023 15:48

Novým obchodním ředitelem CETIN Group je Erhan Kilic

Erhan KilicErhan Kilic nastoupil na pozici obchodního ředitele (Chief Commercial Officer) skupiny CETIN Group, která je význam­ným provozovatelem telekomu­nikační infrastruktury v regionu střední a východní Evropy.

Erhan Kilic je manažerem s více než 25 lety zkušeností v oboru telekomunikací. Svou kariéru zahájil ve společnosti Nortel Networks v Turecku a poté ve společnosti Aria (mobilní divize operátora Turk Telekom). Později pracoval v evropské centrále společnosti Alcatel-Lucent/NOKIA Bell se sídlem v Belgii, z toho poslední čtyři roky jako vedoucí pevných sítí NOKIA pro jižní, střední a východní Evropu a Společenství nezávislých států.

„Těším se na své nové výzvy ve středoevropském regionu. Na všech trzích CETIN Group probíhá nebo brzy proběhne modernizace mobilních sítí na nejnovější standard 5G, a kombinace vysokorychlostních mobilních a fixních datových služeb zde umožňuje vznik nové generace digitálních služeb pro korporátní zákazníky i pro běžné uživatele,“ říká Erhan Kilic k aktuálním výzvám v oblasti telekomunikací ve středoevropském regionu.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10 IT Systems 9
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1