fb
4. 8. 2022 9:06

Nový kompaktní rekordér a záznamové servery Axis pro data z IP kamer

AXISSpolečnost Axis představila nový kompaktní rekordér AXIS S3008 pro správu až 8 kamer a čtveřici výkonných záznamových serverů řady AXIS S12, které jsou vhodné i pro náročnější instalace a dodávají se s předinstalovanými licencemi AXIS Camera Station a předkonfigurovaným softwarem.

AXIS S3008

Nový kompaktní rekordér AXIS S3008 je flexibilní záznamové řešení. Rekordér má integrovaný PoE přepínač k připojení až 8 IP kamer, velký pevný disk s kapacitou 2, 4 a 8 TB speciálně určený pro dohledové aplikace a gigabitový uplink k přenosu videozáznamů s ultra vysokým rozlišením. Rekordér je kompatibilní se softwarem pro správu videa AXIS Companion, který slouží ke snadnému monitoringu dat z kamer a bezpečnému vzdálenému přístupu k videu díky technologii zabezpečeného vzdáleného přístupu Axis Secure Remote Access.

Rekordér umožňuje jednoduchou správu a údržbu všech kamer připojených na daném místě, a proto je vhodným řešením pro menší instalace, jako jsou menší podniky, maloobchodní prodejny nebo například kavárny, kde nepotřebují pokročilé možnosti VMS serverů.

V případě potřeby umožňuje AXIS S3008 přejít i na pokročilejší řešení AXIS Camera Station, aniž by se musel měnit stávající hardware, což usnadní život uživatelům a instalačním technikům.

Nový rekordér AXIS 3008 navíc umožňuje připojování dalších záznamových zařízení a rekordérů značky Axis. Lze k němu připojit také síťové reproduktory ke vzdálené komunikaci s personálem nebo k odrazení vetřelců a také dveřní jednotku dálkového ovládání vstupu s videodveřníkem k audiovizuální identifikaci.

Současně s novým rekordérem představila společnost Axis také novou řadu AXIS S12 zahrnující čtyři záznamové servery v provedení rack i tower, které jsou vhodné pro náročné aplikace. Jsou součástí kompletního end-to-end řešení Axis a aby se daly snadněji použít ihned po vybalení, dodávají se už s předinstalovanými licencemi AXIS Camera Station a předkonfigurovaným softwarem.

AXIS S12

Nové servery umožňují vysokou škálovatelnost (úložná kapacita 16 až 192 TB) a díky několika konfiguracím RAID poskytují velké flexibilní systémové úložiště s možností rozšíření a redundancí dle konkrétních požadavků dané instalace. Integrovaný Trusted Platform Module (TPM) 2.0 umožňuje bezpečné šifrování disku operačního systému i uloženého videa.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 5 IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1