fb
3. 10. 2023 14:52

Nový digitální kinoprojektor pro flexibilní instalace

NEC NC1503LSpolečnost Sharp NEC představi­la nový digitální kinoprojektor NEC NC1503L, který je dostatečně kompaktní, lehký a tichý pro flexibilní instalace jako je mobilní kino nebo vytvoření kinosálu se špičkovým obrazem i v místnostech bez promítací kabiny a složitého vybavení. Model NC1503L totiž nevyžaduje žádný speciální systém odvodu teplého vzduchu, a proto je vhodný pro stolní a stropní instalace. Digitální kinoprojektor NEC NC1503L je ideální náhradou za projektory s xenonovou lampou. Je vybaven laserovým zdrojem světla pro spolehlivý výkon a jas až 14 000 lumenů s životností až 50 000 provozních hodin.

Laserový světelný zdroj také snižuje spotřebu energie a množství použitých komponent. Optický člen je navíc mechanicky utěsněn, což minimalizuje vnikání prachu a zajišťuje stálý výkon bez speciální údržby. V kombinaci s téměř bezúdržbovým provozem, výrazně nižší spotřebou energie a celkově nižšími celkovými náklady na provoz (TCO) je NEC NC1503L ideální náhradou za současné xenonové modely.

NEC NC1503L

„Chtěli jsme provozovatelům kin nabídnout řešení, které je vysoce výkonné, spolehlivé a flexibilní na instalaci, a to vše při nízkých celkových nákladech na vlastnictví,“ řekl k novince Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager ve společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

NEC NC1202L

Nový digitální kinoprojektor NEC NC1503L bude k dispozici od listopadu 2023.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1