fb
2. 4. 2024 10:50

Nové stolní gigabitové přepínače s podporou PoE+ napájení

MercusysPokud používáte IP kamery nebo jiná zařízení, které lze napájet prostřednictvím datové sítě, mohla by vás zaujmout některá z novinek, které právě uvedla na trh společnost Mercusys. Jde o dva modely kompaktních přepínačů s podporou PoE+ napájení - pětiportový Mercusys MS105GP a osmiportový MS108GP.

Oba přepínače disponují odolným kovovým krytem umožňujícím efektivní odvod tepla a tichý běh. Kryt zároveň slouží jako prevence proti rušení signálu a poskytuje celému zařízení dlouhou životnost. Podpora standardu Plug&Play je zárukou, že přepínače lze jen zapo­jit do sítě a okamžitě je používat bez složitého nastavování. Stačí je položit na pevnou rovnou podložku nebo přimontovat na stěnu.

Model MS105GP je vybaven pěti výkonnými porty 10/100/1000 Mb/s, z nichž čtyři disponují technologií PoE a MS108GP je vybaven osmi porty, z nichž sedm portů disponuje technologií PoE a to s výkonem až 30 W pro jeden PoE port, případně 65 W pro všechny porty dohromady. Dlouhý dosah až 250 metrů je ideální pro možnost instalace venkovních kamer či jiných čidel.

Přepínače podporují Auto-Negotiation a Auto-MDI/MDIX. Nabízejí také možnost prioritizace konkrétních portů pro náročné aplikace. Provoz v síti lze také oddělit pro určité porty, čímž se zajistí stabilita jednotlivých připojených zařízení a zároveň se zvýší jejich zabezpečení.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1