fb
20. 11. 2020 11:06

Nová služba ATOM ONE jako prevence proti útokům hackerů

KPCS CZSpolečnost KPCS CZ dnes uvedla na trh cloudovou službu ATOM ONE, která nabízí zajištění prevence před kybernetickými útoky a výpadky informačních systémů. Provozovatel služby tvrdí, že během pár desítek minut od aktivace služby budou její uživatelé schopni identifikovat bezpečnostní a provozní nedostatky svého IT prostředí a získat přehled o jeho slabých místech. Zároveň jim služba nabídne řešení nalezených problémů.

ATOM ONE poskytne na jednom místě přehled o provozních a bezpečnostních parametrech IT prostředí firmy, nebo organizace, která se rozhodne tuto službu využívat. Služba zajistí sběr a analýzu bezpečnostních událostí a doporučí preventivní kroky pro předcházení kybernetickým útokům či výpadkům. Služba sleduje parametry ve čtyřech oblastech - provoz, bezpečnost, kapacita a dostupnost. Každá z kategorií je hodnocena a v každé z nich je možno vidět, v čem je problém a jak ho řešit, a to napříč cloudovým i on-premise prostředím.

Dashboard

„ATOM ONE je založen na expertních znalostech našich lidí a odráží potřeby organizací z pohledu kybernetické bezpečnosti. Jako preventivní nástroj jim totiž pomáhá odhalit útok dříve, než k němu dojde, a tím může organizacím ušetřit mnoho starostí a finančních prostředků,“ říká Miroslav Knotek, CEO společnosti KPCS CZ.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8 IT Systems 6
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1