fb
12. 4. 2006 7:30

Nová fixní dome kamera Axis 216FD

axis_216fd_615.jpgAxis Communications rozšířila svou nabídku v oblasti fixních dome kamer o kompaktní model 216FD. Tato kamera nabízí spolu s kompaktním designem také odolný kryt, což ji předurčuje pro použití v obchodech a školách. Axis 216FD díky objektivu s proměnlivým ohniskem, automatické cloně a čipu s progresivním skenováním poskytuje výborný obraz. Videostream z kamery má až 30 snímků za sekundu při použití rozlišení VGA. Zpracování obrazu v kameře zaručuje ostrý a jasný obraz i v případě zhoršených světelných podmínek. Kamera využívá formáty Motion JPEG a MPEG-4.

Síťová kamera obsahuje vestavěný mikrofon a nabízí připojení vnějších reproduktorů. Je tak vhodná pro aplikace sledování a vzdáleného dohlížení, které vyžadují schopnost vidět, slyšet a případně komunikovat s návštěvníky či nepovolanými osobami v reálném čase. Vestavěná podpora Power over Ethernet podle standardu 802.3af snižuje instalační náklady – přívod energie lze realizovat stejným kabelem jako pro přenos zvuku, obrazu a dat. Kamera Axis 216FD je podporována v mnoha průmyslových aplikacích díky programu Axis DP.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1