fb
27. 2. 2024 11:16

Milan Obertík povede novou divizi Konica Minolta

Milan ObertíkTuzemská Konica Minolta zakládá specializované oddělení zaměře­né na oblast průmyslových kamerových řešení. Divize s názvem Forxai Video Vision se pod vedením Milana Obertíka zaměří na rozvoj aktivit v rámci využití průmyslových kamer a systémů umělé inteligence programovaných ve vývojovém centru Konica Minolta v Brně.

Nové oddělení vzniklo vyčleněním z divize Video Solution Services, která se bude nadále věnovat kamerovým řešením zejména ve spojení s ochranou objektů a bezpečností práce.

Prvním úkolem Milana Obertíka bude vybudovat tým složený z obchodníků, techniků a business development manažerů. Následně se chce věnovat dalšímu rozšiřování technologií využívající softwarovou platformu Forxai na českém a slovenském trhu.

„Forxai Video Vision se zaměří konkrétně na využití kamer ve spojení s inteligentními videoanalytickými systémy, které se aktuálně etablují zejména v oblastech výroby a logistiky,“ řekl Milan Obertík, ředitel divize Forxai Video Vision Konica Minolta Business Solutions Czech.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1