fb
16. 5. 2006 17:20

Maximální ochrana webu od Symantecu

Symantec_Security_620.jpgSpolečnost Symantec oznámila dostupnost aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004, která nabízí vysoce výkonnou antivirovou ochranu, ochranu před spywarem a filtrování adres URL pro webový (HTTP) provoz obsluhovaný serverem ISA Server. Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft ISA Server 2004, součást skupiny produktů Symantec Enterprise Messaging Management, zjišťuje a blokuje spyware a adware a jiná nevirová bezpečnostní rizika v prvotním místě vstupu a současně blokuje a odstraňuje virové hrozby šířené prostřednictvím webu. Aplikace zajišťuje efektivní a přesné filtrování adres URL prostřednictvím využití rozsáhlé databáze společnosti Symantec pro filtrování adres URL a patentované technologie Dynamic Document Review, která je schopna přesně blokovat dosud nekategorizované webové stránky a weby.

Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft ISA Server 2004 řeší specifické potřeby ochrany dat v malých a středně velikých podnicích. Její komplexní metoda ochrany systémů Windows nabízí dokonalou integraci se serverem Microsoft ISA Server, takže správci mohou používat konzolu Microsoft Management Console ke konfiguraci, k zavádění standardních zásad a definic virů a k aktualizaci databáze adres URL na více serverech ISA Server. Aby zaručila co nejaktuálnější ochranu, umožňuje aplikace organizacím stahovat nejaktuálnější definice virů a spywaru a databázi adres URL ze střediska Symantec Security Response prostřednictvím technologie Symantec LiveUpdate.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1