fb
21. 11. 2006 14:00

JBuilder 2007 postavený na platformě Eclipse

JB2007_647.jpg Společnost CodeGear, dříve Skupina vývojových nástrojů Borland Software Corporation, oznámila JBuilder 2007, integrované vývojové prostředí (IDE) podnikové třídy postavené na základu Eclipse pro rychlý vývoj a spolupráci vývojářů na tvorbě spolehlivých aplikací pro jazyk Java, aplikací open source a webových aplikací. JBuilder 2007 (kódové jméno „Peloton“) byl od základů přepracován tak, aby využil platformy Eclipse a současně využil tradičně vysoce hodnocených vlastností z oblasti rychlého vývoje aplikací (RAD) a možností týmové spolupráce tak, aby zvýšil produktivitu pomocí nástrojů open source.

JBuilder 2007 bude k dispozici ještě v tomto kvartále a vyhlášeny budou i krátkodobé zaváděcí ceny pro nové uživatele, upgrade i obnovu pojištění software. Uživatelé JBuilderu 2006 budou schopni snadno přenést stávající aplikace do nového vývojového prostředí produktu JBuilder 2007 založeného na Eclipse. Více informací o systémových požadavcích, jazycích a dostupnosti na mezinárodním webu Borlandu, ceny pro ČR a Slovensko najdete na webu společnosti Borland s.r.o. v okamžiku dostupnosti produktu.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1