fb
1. 10. 2010 17:12

Dial Telecom posílil o firemní zákazníky Volný

Dial Telecom v těchto dnech posílil o firemní a velkoobchodní zákazníky sesterské společnosti VOLNÝ. Spolu s nedávným prodejem slovenské pobočky tak skupina Dial Telecom ve velmi krátké době významně restrukturovala své hlavní aktivity. Dial Telecom se dále profiluje na trhu jako operátor orientující se na firemní a velkoobchodní zákazníky. S převzetím firemních a velkoobchodních zákazníků souviselo i převzetí částí obchodního a technického oddělení. Obchodní oddělení přesídlilo do budovy Dial Telecomu již během léta. K oficiálnímu přechodu části jmění společnosti VOLNÝ na nástupnickou společnost Dial Telecom, dojde s účinností od 1. října 2010. Od tohoto data Dial Telecom převezme odpovědnost za poskytování a podporu telekomunikačních služeb Volného v segmentu firemních a velkoprodejních zákazníků a VOLNÝ se zaměří výhradně na poskytování telekomunikačních služeb rezidentním zákazníkům.

Nadále stejná zůstává zákaznická linka, ale také rozsah, kvalita i ceny poskytovaných služeb, které v současné době zákazníci Volného využívají. Změnu zákazníci zaznamenají pouze u fakturace služeb, jež nyní bude pod hlavičkou Dial Telecom. Obdobnou změnou projdou i současné smluvní dokumenty a daňových doklady obchodních partnerů vystavené po 1. říjnu 2010.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1