fb
20. 9. 2022 16:10

Combilift využívá umělou inteligenci v řešení Infor Coleman

CombiliftSpolečnost Combilift, která je globálním dodavatelem vysokozdviž­ných vozíků a manipulačních řešení, využívá umělou inteligenci v rámci řešení Infor Coleman k doporučení produktových dílů. Nasazení řešení Infor Coleman pomohlo společnosti Combilift dosáhnout 30% nárůst počtu případů vyřízení zákaznické poptávky během prvního kontaktu, 40% snížení nákladů na servisní práce a 30% zvýšení obratu na obchodní případ. Řešení Infor Coleman využívá Combilift v kombinaci s ERP systémem Infor CloudSuite Industrial.

Doporučení vytvořená aplikací Infor Coleman AI jsou zobrazována přímo na obrazovce řešení Infor CloudSuite Industrial. Vedle generování přesnějších a rychlejších nabídek navíc dokáže přibližně o 30 % zkrátit čas k zajištění servisních prací a o 75 % rychleji určit k tomu potřebné díly (za 5 minut namísto dřívějších 20 minut). Díky tomuto řešení jsou zaměstnanci produktivnější a přispívají k lepším celkovým výsledkům.

„S nově přijatými pracovníky a méně zkušeným personálem v oddělení dílů jsme přicházeli o část tržeb z důvodu nesprávných nabídek,“ řekl Kenny Gilmore, manažer zodpovědný za globální dodávky dílů ve společnosti Combilift. „Například, když někdo potřebuje nové vodní čerpadlo, zkušený pracovník ví, že k objednávce musí přidat těsnění. Ale nový pracovník tuto zkušenost nemá a nechá odejít zákazníka pro těsnění k jinému dodavateli. Nová funkčnost umožňující doporučovat správné díly nám zlepšuje produktivitu a spokojenost zákazníků s rychlejším vyřízením poptávky.“

Combilift s ředitelstvím v irském Monaghanu a severoamerickou centrálou v Greensboro má v registru přes 60 000 vozíků v aktivním provozu, které musejí splňovat každodenní specifické potřeby zákazníků. Správa takového množství zařízení generuje složité servisní výzvy a vyžaduje detailní znalosti k tvorbě přesných a adekvátních nabídek se správným souborem dílů umožňující vyřešit poptávku v co nejkratším čase.

Společnost se proto rozhodla využít řešení Infor Coleman AI v kom­bi­na­ci s ERP systémem Infor CloudSuite Industrial ke zlepšení zaměstnaneckých postupů s využitím umělé inteligence, která vytěžuje historická data z posledních tří let. Infor Coleman AI je využíván nejen ke zlepšení efektivity a přesnosti procesů doporu­če­ní správného souboru dílů, ale také dokáže škálovat procesy servisních nabídek, přičemž snižuje stres kladený na personál a pomáhá vyřešit zákaznické požadavky již během prvního kontaktu.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 7-8 IT Systems 6 IT Systems 5 IT Systems 4
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1