fb
2. 8. 2022 15:15

Česká pobočka Dell Technologies jmenovala nového Channel Sales Directora

Novým Channel Sales Directorem české pobočky Dell Technologies byl v červenci jmenován Milan Hrabovský. Do Dell Technologies přichází ze společnosti QED Group, největší část profesního života však strávil v Microsoftu. Na nové pozici je jeho cílem pomoci partnerům dosahovat společných cílů a technologických inovací na straně zákazníků. Na pozici střídá Pavla Halfara, který ze společnosti po 17 letech odchází. Milan Hrabovský (49) vystudoval České vysoké učení technické v Praze (Ing.), titul Master of Business Administration (MBA) pak získal na Rotchester Institute of Technology. Ve volném čase se věnuje své rodině, turistice a sportu.

„Chci poskytovat našim partnerům dostatečnou podporu na to, aby zákazníkům mohli poskytovat ta nejlepší řešení ať už jde o IT infrastrukturu, úložiště, počítače, sítě, edge řešení či cokoliv dalšího,“ říká nový Channel Sales Director Milan Hrabovský, který přichází ze společnosti QED Group, kde působil 4 roky jako kouč, mentor a konzultant v oblasti rozvoje lidí a týmů. Předtím působil téměř 18 let na vedoucích pozicích ve společnosti Microsoft, kde získal spoustu zkušeností s IT byznysem jako takovým i se spoluprací s partnery. Jako ředitel divize vývoje se zde staral mimo jiné o rozvoj a podporu partnerů vyvíjejících aplikace pro firmy i koncové uživatele na platformě Microsoft. Zkušenosti získal také na pozici ředitele divize OEM, kde byl zodpovědný za prodej předinstalovaného softwaru a podporu výrobců počítačů v České a Slovenské republice. Dříve působil také ve společnosti General Electrics.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1