fb
14. 11. 2023 14:16

Capgemini Česká republika má nového Country Managera

Bernd BugelnigSpo­leč­nost Cap­gem­i­ni jme­no­va­la Bernda Bugelniga do role Country Man­ag­era Cap­gem­i­ni Česká repub­li­ka. Do své nové role Bernd při­chá­zí z pozice Country Managera spo­leč­nos­ti Capgemini v Rakousku, kde vedl řadu projektů v různých odvět­vích zaměřených na technologickou transformaci, z nichž některé byly úspěšně realizovány i v České republice. Přichází tak do prostředí, které je mu dobře známé.

„Jsem rád, že mám příležitost podílet se na rozvoji digitální budoucnosti České republiky,“ řekl Bernd Bugelnig a dodal: „Těším se, že budu moci nabídnout českým firmám nové služby v oblasti obchodní a technologické transformace, zejména řešení na míru pro inteligentní automatizaci a veřejný cloud, a také jim pomoci urychlit snižování uhlíkové stopy a využít generativní umělou inteligenci k řešení jejich obchodních výzev.“

Bernd nastoupil do společnosti Capgemini v roce 2000. Strávil zde více než 20 let a zastával různé vedoucí funkce v Rakousku. Kromě toho pracoval pro klienty a realizoval projekty v zemích střední a východní Evropy, například na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a na Ukrajině.

Před kariérou v Capgemini byl Bernd v letech 1991 až 2000 manaže­rem v poradenské společnosti Ernst & Young Consulting. Svou kariéru zahájil v roce 1988 ve společnosti Philips Data Systems.

Bernd Bugelnig pochází z rakouských Korutan a vystudoval informatiku na Technické univerzitě ve Vídni.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8 IT Systems 6
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1