fb
18. 5. 2023 11:36

Acronis integruje ochranu koncových bodů se zálohovacím řešením

Společnost Acronis oznámila dostupnost integrovaného nástroje Advanced Security + Endpoint Detection & Response (EDR) pro MSP platformu Acronis Cyber Protect Cloud. S novými funkcemi, jako je např. analýza útoků postavená na umělé inteligenci, zjednodušuje Acronis EDR práci bezpečnostních specialistů a správců IT. Pro poskytovatele IT služeb (MSP) to znamená snazší nasazení uceleného, integrovaného řešení kybernetické bezpečnosti a ochrany dat. MSP díky novému integrovanému řešení mohou rychle analyzovat a řešit bezpečnostní incidenty, minimalizovat dobu provozních výpadků a udržovat obchodní kontinuitu svých zákazníků.

Stále více organizací se obrací na poskytovatele MSP služeb, aby jim zajistili spolehlivé zálohování a bezpečnost. Ochrana koncových zařízení by přitom neměla být komplikovaná či nákladná, avšak spousta současných MSP nástrojů vyžaduje kombinaci více produktů pro úplnou ochranu. Acronis EDR pomáhá uvedený problém řešit a je vhodný pro organizace, které hledají integrovaná bezpečnostní řešení.

EDR řešení v rámci platformy Acronis Cyber Protect Cloud mimo jiné zajišťuje:

  • Schopnost rychle a snadno analyzovat a prioritizovat bezpečnostní incidenty.
  • Integrované funkce kybernetické bezpečnosti, zálohování a obnovy. Acronis EDR nabízí širokou škálu možností obnovy, které využívají výhody integrace nástrojů zálohování, správy koncových zařízení a zabezpečení koncových bodů v rámci platformy Acronis Cyber Protect.
  • Komplexní nástroj kybernetické ochrany, který mohou MSP snadno nasadit, spravovat a škálovat.

„Současná EDR řešení jsou často vnímána jako velmi komplexní, a tudíž i velmi nákladný nástroj,“ řekl Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Acronis tuto představu boří tím, že přidává ucelený nástroj EDR do své MSP platformy, což umožňuje poskytovatelům služeb nabízet high-end služby za velmi konkurenceschopné ceny svým koncovým zákazníkům, a to i z řad SMB společností.“

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8 IT Systems 6
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1