fb
DMS/ECM - Správa dokumentů 28. 6. 2007 15:30

Řešení Adobe pro generování dokumentů

papiry_726.jpgSpolečnost Adobe ohlásila nová řešení pro generování dokumentů v produktu Adobe LiveCycle Enterprise Suite (ES). Nová řešení pro generování dokumentů, produkty Adobe LiveCycle Production Print ES a LiveCycle Output ES, sloučí podniková data s šablonami z programu LiveCycle Designer ES a tím vytvoří personalizované dokumenty. Produkt LiveCycle Production Print ES, výsledek spolupráce mezi společnostmi Adobe a StreamServe, integruje software LiveCycle Designer s aktualizovanou verzí softwaru Persuasion společnosti StreamServe a umožňuje zjednodušit produkci takových dokumentů, jako jsou bankovní výpisy a upozornění na ceny akcií. Toto nové řešení podporuje formáty AFP, PostScript, PCL a PDF a nově přináší pokročilé schopnosti post-procesingu, jako jsou kolekce dokumentů, řazení dokumentů a vyřazování stránek se spojením elektronickou sponkou. LiveCycle Production Print ES navíc umožňuje optické rozpoznávání značek (OMR – Optical Mark Recognition) zvyšující efektivitu podatelny pošty.

LiveCycle Output ES umožňuje generovat, sestavovat a doručovat personalizované dokumenty v tištěném nebo elektronickém formátu, jako jsou smlouvy, nabídkové balíčky nebo adresní štítky. Balíčky dokumentů lze přizpůsobit zkombinováním nově generovaných souborů PDF se stávajícími soubory z úložiště dokumentů. LiveCycle Output ES navíc převádí PDF do PostScriptu nebo do formátů obrazových souborů a jejich automatickým směrováním podporuje operace tisku nebo archivace bez obsluhy.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1