fb

Mezinárodní konference ISI 2022: Inteligentní správa informací

Pořadatel:
Digital Resources a.s.
Od:
31.5.2022 10:00
Do:
31.5.2022 17:00
Místo:
Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha 4
Město:
Praha
Popis:
obrázek akceTrápí Vás ve firmě informační chaos? Nemáte dokumenty a informace ihned při ruce, když je potřebujete? 30 % pracovního dne stráví zaměstnanci hledáním informací. Rádi byste digitalizovali a automatizovali Vaše firemní procesy, ale nevíte kde začít? 92 % společností věří, že je potřeba modernizovat jejich strategii správy informací. Datoví experti se shodují, že objem informací v digitálním světě se každé dva roky zdvojnásobí. Konference ISI 2022 – Inteligentní správa informací se zaměří na nejmodernější trendy v oblasti správy informací, digitalizace a vytěžování dat z dokumentů, zefektivnění firemních procesů a obecně nástrojů, které mohou významně obohatit Váš pracovní život. Konkurenceschopnost je dnes definována nejen kvalitními službami a produkty za dobrou cenu, ale i dokonalou, jednoznačnou, účinnou a rychlou komunikací založenou na správných informacích. Ve svižných blocích uvidíte živé ukázky a praktická uplatnění v různých oblastech. Současně vystoupí i profesionálové z řad zákazníků, kteří v této oblasti vylepšili svoje prostředí, a podělí se s Vámi o své „best practices“. Konference je určena manažerům, ředitelům a majitelům středně velkých a velkých společností, kteří uvažují o zlepšení a automatizaci procesů a nasazení vhodných nástrojů pro snazší spolupráci a vyšší efektivitu.
WWW stránka:
Vstupné/konferenční poplatek:
Standardní cena: 6 900 Kč/osoba. Early Birds při koupi vstupenky do 31. 3. 2022: 3 800 Kč/osoba. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Dostupnost akce:
Pro veřejnost
Typ:
Konference
Kategorie:
Koncový uživatel
Kontaktní osoba:
Kristýna Jandová
e-mail: info@digres.cz
Přiložené soubory:
Mediální partner:
IT Systems
Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 5 IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1