fb
IT Security 27. 2. 2007 11:47

VOLNÝ zesiluje boj se spamem

kasperski_volny_709.jpgVOLNÝ posílil antispamovou a antivirovou ochranu. V rámci zajištění bezpečnosti freemailových schránek nasadil nejnovější verze antispamu a antiviru Kaspersky. Novinkou u antispamu, který VOLNÝ v současné době nasadil, je i funkce scanování obrázku. Díky tomu jsou odhaleny i maily obsahující nevyžádané sdělení v podobě obrázku, a to i v případě, že je tento obrázek „chráněn“ proti rozpoznání náhodně rozmístěnými čárami. Nový systém rovněž využívá on-line spojení s centrem Kaspersky, kde dochází k nepřetržité aktualizaci spamové databáze z center po celém světě.

Kromě posílení bezpečnosti VOLNÝ v posledním měsíci rovněž navýšil kapacitu freemailových schránek. Velikost základního prostoru narostla na 250 MB s možností rozšíření na 2 GB za 29 Kč/měsíc. Kapacita u služby Professional mailbox, určené náročným businessovým zákazníkům, se zvýšila na 2 GB ( bez změny ceny za tuto službu) s možností rozšíření o 1 GB za 360 Kč/rok (cena bez DPH). Uživatelé VOLNÝ mailu mohou rovněž zvýšit bezpečnost komunikace s e-mailovými servery prostřednictvím přístupu přes šifrované SSL rozhraní.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1