Austro-Bohemia spouští internetové účetnictví

Společnost Austro-Bohemia spouští novou internetovou službu, která přináší aplikaci podvojného účetnictví, jež není potřeba instalovat, spravovat, zálohovat, apod. Jediné, co je opravdu potřeba, je běžný webový prohlížeč a standardní připojení k Internetu. Tato nová služba je určena pro ty uživatele, které zdržuje zdlouhavá a složitá instalace programů a neustálé přenášení dat z práce domů a naopak. Celý projekt vznikl na základě potřeby partnerů společnosti, jejichž jednotlivá pracoviště jsou rozmístěna po území České a Slovenské republiky, přičemž vyžadují co nejsnazší přístup do podnikového informačního systému (včetně účetnictví).
Součástí tohoto kroku bylo i spuštění propagačního webu – www.internetove-ucetnictvi.cz, kde lze nalézt všechny důležité informace o produktu (popis funkcí, zajištění bezpečnosti, demoverze, ceny, objednávka, kontakt, atd.).
Za největší výhodu této služby lze považovat její širokou dostupnost a snadnost užívání. Další nespornou výhodou je vysoká bezpečnost uložených dat a možnost přístupu více uživatelů současně. V neposlední řadě jsou to i automatické aktualizace a neustálé vylepšování a rozšiřování poskytované funkcionality, nebo fakt, že uživatelé neplatí za nákup softwaru, ale pouze za jeho užití.









