Softip bude nabízet BPM produkt Metasonic Suite
Společnost Softip rozšířila svoji nabídku IT nástrojů o řešení pro automatizaci podnikových procesů (BPM) na platformě Metasonic Suite. Umožnila jí to partnerská smlouva (VAR), kterou podepsala s německou společností Metasonic AG.
„Věříme, že se nám vlastnosti tohoto produktu podaří uplatnit v úspěšných implementacích u našich existujících, ale i nových zákazníků,“ řekl Milan Toth, vedoucí kompetenčního centra BPM.
Metasonic Suite poskytuje nástroje pro modelování, optimalizaci, automatizaci a dynamické řízení podnikových procesů. Je založený na patentované metodice Subject-oriented Business Process Management (S-BPM, což lze volně přeložit jako "procesy řízené účastníky"), která je svým přístupem k BPM jedinečná. Tato metodika by měl podle Softipu ulehčovat každému uživateli popis procesů a jejich přizpůsobení změnám. „Změny se tak mohou uskutečňovat doslova ‚za pochodu‘, což organizacím a jejich pracovníkům dovoluje rychle automatozivat činnosti a získat kontrolu nad business procesy,“ uvádí Softip ve své tiskové zprávě.
Metasonic AG vznikla v roce 2004 a za krátkou dobu se jí podařilo získat zákazníky, mezi kterými jsou například automobilky Audi, VW, elektrotechnické společnosti Hitachi a NEC nebo telekomunikační operátor Swisscom.









