fb
3. 9. 2012 11:15

Průmyslová automatizace a řízení výroby

na firemních dnech Compas automatizace 12. a 13. září 2012 v Brně

Společnost Compas automatizace zve zájemce o problematiku průmyslové automatizace a řízení výroby na své firemní dny. Akce se uskuteční v době konání Mezinárodního strojírenského veletrhu (12. a 13. 9. 2012, 8 – 18 hodin) v salónku Palace Hlinky naproti vchodu na brněnské výstaviště u pavilonu G2. V jejím rámci bude možné konzultovat připravované projekty i cesty k dosažení cílů zvýšení produktivity, jakosti a celkové efektivity výrobních procesů. Součástí prezentace budou také živé ukázky Compas řešení v obsluhovaných odvětvích výroby ve strojírenství a automobilového průmyslu, v procesech potravinářství, farmacie a chemie, například řízení potravinářské linky na výrobu sýrů či řízení parkovacího domu.  

Compas představí své služby a řešení výrobních informačních systémů MES (Manufacturing Execution System) se systémem COMES a ukázky z realizovaných projektů: 

  • Interaktivní řízení skladu v automobilovém průmyslu (WMS).
  • COMES OEE – systém pro vyhodnocování výkonnosti linek
  • Systém měření spotřeb energií

 

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1