fb
12. 10. 2021 11:46

Praktické zkušenosti se zavedením systému pokročilého plánování výroby (APS)

Nedostává se vám efektivního nástroje pro plánování? Společnosti Minerva a Baumüller vás zvou na speciální webinář, na kterém budete mít možnost se zeptat zástupce strojírenského podniku, jak vyřešil situaci ve svém podniku.

Webinář se bude konat 26. října 2021 od 10 hodin. Více informací o programu získáte a registrovat se můžete na webu: https://www.minerva-is.eu/cz/landing-page/page-exernal-form/rijen-2021-baumueller-opcenter-scheduling-webinar

Společnost Baumüller je předním výrobcem elektrických automatizačních a pohonných systémů. Celosvětově má firma 40 poboček a výrobních závodů. Závod ve Skalici nad Svitavou se zabývá výrobou elektrických pohonů a automatizačních systémů, které dodává do plastikářského průmyslu, výroby lodí, energetického průmyslu, ale i do potravinářství.

V interaktivním webináři budete mít možnost získat informace přímo od vedoucího plánování ve společnosti Baumüller, který bude hovořit o projektu zavedení systému pokročilého plánování výroby (APS) u nich ve firmě. V diskusi si budeme povídat o důvodech nasazení APS a rozhodnutí pro systém Opcenter; o kvalitě dat, která jsou potřeba pro APS; dopadech nasazení APS ve výrobě; o úskalích projektu; přínosech za dobu provozu; o dalším rozvoji a nasdílíme zkušenosti získané na projektu pro ostatní společnosti. Program webináře završí otázky od účastníků.

Projekt APS v Baumülleru může být inspirací pro další výrobní společnosti v České a Slovenské republice. Využijte příležitosti a zaregistrujte se na webinář již dnes.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 7-8 IT Systems 6 IT Systems 5 IT Systems 4
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1