fb
14. 1. 2022 9:46

Pokud máte přepínač na stole, měl by být hezký

DMS-106XTSpolečnost D-Link udělala radost všem, kteří chtějí, aby technika, která nás obklopuje byla nejen výkonná, ale také hezká. Uvedla na náš trh neřízený 6-portový switch DMS-106XT, který je velmi elegantní a právem získal ocenění za design Red Dot Award a Good Design Award. Stolní switch se nachází v odolném matně šedém krytu z hliníkové slitiny a jeho konstrukce bez ventilátorů zajišťuje vyšší spolehlivost a mimořádně tichý provoz.

Novinka rozšiřuje rodinu Multi-Gigabit zařízení D-Link, které jsou určené pro malé podniky a náročné uživatele, kteří hledají vysoce výkonné, ale zároveň i cenově výhodné řešení síťové konektivity.

Přepínač DMS-106XT nabízí pět 2,5gigabitových portů a 10gigabitový uplink. Multi-Gigabit porty jsou zpětně kompatibilní se stávajícími zařízeními a kabely. To umožňuje prakticky okamžité nasazení DMS-106XT v místech, kde se požaduje větší šířka pásma.

DMS-106XT

Pro náročné instalace ve firmách i domácích sítích disponuje režimem Turbo, který okamžitě sníží latenci u časově citlivých aplikací a umožní port-based QoS pro upřednostnění prioritních dat v síti, jako jsou hry nebo streamování 4K/8K videa.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 11 IT Systems 10 IT Systems 9 IT Systems 7-8
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1