fb
4. 11. 2016 9:55

Obchod Českých Radiokomunikací vede Miloš Mastník

České Radiokomunikace (ČRA) posilují nejvyšší management společnosti. Obchodním ředitelem se stal Miloš Mastník. Jeho hlavním úkolem je řízení obchodních aktivit, včetně podpory prodeje a zákaznických řešení, ale i vedení marketingu a péče o zákazníky. Při své práci by se měl zaměřit zejména na prodej služeb infrastruktury ČRA, cloudu a nových produktů v oblasti IoT. V oblasti telekomunikací se Miloš Mastník pohybuje od roku 2000. Nejprve působil v Českém Telecomu, řadu let zastával manažerské pozice ve firmě GTS a GTS Central Europe. Dva roky pak pracoval na pozici ředitele pro firemní marketing ve společnosti T-Mobile ČR. Poslední dva roky zastával funkci ředitele pro obchod a marketing ve společnosti ČT-Telematika.

Miloš Mastník vystudoval VŠE v Praze a získal na titul MBA University of Pittsburgh. Ve volném čase se věnuje rodině – je ženatý a má tři děti, a dále sportu, zejména běhu na lyžích, cyklistice a volejbalu.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1