fb
29. 4. 2021 14:12

Nový 24portový switch od TP-Linku s centralizovanou správou Omada SDN

TP-SG3428XSpolečnost TP-Link uvedla na trh nový 24portový řízený switch JetStream TL-SG3428X, který disponuje 4 sloty 10GE SFP+ a kromě toho se může chlubit například podporou centralizované správy Omada SDN. Pokročilé možnosti správy rozšiřují ještě webové rozhraní, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), protokol SNMP, standard RMON a funkce Dual Image.

Nový switch od TP-Linku spadá pod platformu Omada SDN (Software Defined Networking), která nabízí centralizovanou správu přístupových bodů, switchů (přepínačů) a síťových bran (gateway). A to až pro 500 zařízení a 15 tisíc klientů. To znamená maximální pohodlí a snadnou správu pro síťové administrátory i IT oddělení firem. Pokud v kombinaci se switchem TL-SG3428X využijete cloudový kontroler Omada, můžete využít funkci Zero-Touch Provisioning, a podnikovou síť tak spravovat na dálku, odkudkoliv na světě. Součástí centralizované správy je také inteligentní monitorování sítě.

TP-SG3428X

Novinka podporuje také širokou škálu funkcí na vrstvách L2+ a L3, díky čemuž mohou podniky na těchto zařízeních budovat vysoce škálovatelnou a robustní síť.

K dispozici jsou také prvky bohatého a robustního zabezpečení, a to včetně funkce vázání na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečení portů, ochrany proti útokům DoS, funkce Storm Control, funkce DHCP Snooping, ověřování protokolem 802.1X, Radius a dalších prvků.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1