fb
15. 11. 2012 15:55

MMD hlásí personální změny

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která se na trzích střední a východní Evropy stará o distribuci monitorů značky Philips, hlásí personální změny. Novou obchodní manažerkou, se zodpovědností za český a slovenský trh, se stává Jana Robešová, jež v této pozici nahrazuje Milana Krejzlíka. Jana Robešová působí v MMD od začátku letošního roku, kdy nastoupila jako Key Account Manager se zodpovědností za retail a rozvoj dealerského kanálu v České a Slovenské republice. V minulosti pracovala například ve společnosti LG Electronics.

Milan Krejzlík byl pověřen regionální rolí, kde se zaměří na rozvoj prodeje produktů Public/Digital Signage značky Philips na českém, slovenském a polském trhu.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1