fb
25. 9. 2012 16:26

České startupy se představí investorům ze Silicon Valley

Silicon Valley Startup Pitching - prezentace 20 českých startupů před vybranými investory a mentory z americké organizace US Market Access Center - proběhne 9. října 2012 v Praze a Brně. 10 nejlépe hodnocených projektů získá možnost bezplatně se zúčastnit třídenního intenzivního praktického workshopu Silicon Valley Startup Camp, který budou v Praze realizovat zkušení investoři ze Silicon Valley ve dnech 20. až 22. října 2012. Ostatní dostanou okamžitou zpětnou vazbu a také hodnocení potenciálu a silných, resp. slabých stránek jejich projektů od zkušených odborníků.

Akci připravila Czech ICT Alliance ve spolupráci s U.S. Market Access Center a Jihomoravským inovačním centrem. Zájemci o prezentaci investorům se mohou do 5. října 2012 přihlásit na adrese www.czechict.cz/startcamp. Vybrané projekty budou oznámeny 7. října. Pokud se chcete podívat, jak české firmy uspějí, je možné se registrovat na http://goo.gl/u0wpD.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1