fb
27. 4. 2021 15:35

Acronis rozšiřuje Acronis Cyber Protect Cloud o nové nástroje

Acronis Cyber ProtectAcronis představil novou verzi svého řešení kybernetické ochrany Acronis Cyber Protect Cloud určeného pro poskytovatele služeb, kterým umožňuje vytvářet a nabízet klientům ucelené služby kyberbezpečnosti.

Nová verze řešení vznikla rozšířením aktuální nabídky Acronis Cyber Backup Cloud o nové prvky kybernetické ochrany a přejmenováním. Zálohování už totiž není dostatečnou obranou před dnešními kybernetickými hrozbami. Moderní hrozby vyžadují řešení, které integruje zálohování, kybernetickou bezpečnost a řídící funkce. Nově oznámený model licencování Acronis Cyber Protect Cloud umožňuje poskytovatelům služeb rozšířit svou nabídku o nové bezpečnostní funkce na více koncových zařízení a v jakémkoliv prostředí, a to bez navýšení nákladů.

Acronis Cyber Protect Cloud

Mezi takto dostupné nástroje a funkce kybernetické ochrany patří:

  • Full-image a souborové zálohování a obnova, které dokáže ochránit více než 20 platforem;
  • Pokročilá behaviorální detekce na bázi AI, která zastaví malware, ransomware a zero-day útoky v reálném čase a vylepší existující ochranu proti malwaru;
  • Centralizovaná správa integrující oblíbené RMM a PSA systémy, aby mohli nadále fungovat v systému, který jim vyhovuje;
  • Vyhodnocování zranitelností, bezpečná synchronizace a sdílení, blockchainovou notarizace a další zabudované funkce.

Poskytovatelé služeb, kteří nyní využívají například Acronis Cyber Backup Cloud Standard, mohou nyní přejít na Acronis Cyber Protect Cloud a nadále používat ty stejné zálohovací funkce, a k tomu získají bezpečnostní funkce pro vybrané instance, aniž by se jim zvedla cena. Všechny nástroje a funkce jsou přitom integrovány v jediném řešení a spravované z jedné konzole.

Acronis Cuber Cloud

Nový model licencí navíc znamená, že Acronis již nebude partnerům nabízet přednastavené edice Acronis Cyber Protect, ale umožní jim, aby si flexibilně vybrali funkce, které potřebují pro své klienty. Navíc je partnerům k dispozici nové Acronis Cloud Data Center v Praze, s jehož pomocí mohou svým zákazníkům dodávat služby s rychlejším přístupem a s umístěním dat na území České republiky.

„Sjednocením ochrany dat, kybernetické bezpečnosti a řízení ochrany do jednoho řešení může jakýkoliv poskytovatel služeb eliminovat složité procesy a zároveň zvyšovat úroveň zabezpečení. Nyní mohou naši partneři dodávat prvotřídní služby kybernetické ochrany,“ řekl Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis.

Více informací lze získat na webu https://www.acronis.cz/novy-model-licencovani/.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1