fb

Malá bedýnka velkých možností

vCube AiO TSP – kompaktní, ekonomické, bezpečné IT

DPDC vCube AiO TSPV této malé kostce se skrývá vše, co potřebuje firemní IT. Systém vCube AiO, byť je kompaktní, poskytne nekompromisní výkon. Má silné procesory, dostatek operační paměti, velká výkonná úložiště, pro komunikaci využívá rychlou 10Gbit síť. Systém poskytuje dostatečný výkon pro provoz firemních virtuálních serverů a uživatelských pracovních stanic.

Ve standardní výbavě je server, integrované diskové pole, baterie pro případ výpadku elektřiny, software pro virtualizaci serverů, pracovních stanic, veškeré potřebné uživatelské a softwarové licence Microsoft Windows. Vše dohromady je vzájemně vyladěné a jednoduché na provoz a údržbu.

Není třeba serverovny, počítačové skříně, klimatizace, UPS baterie. Nahradí nákladné, velké, hlučné, na údržbu náročné pracovní stanice, které nejvíce zatěžují IT oddělení a bývají nejsnazším cílem i zdrojem útoků virů vedoucích ke ztrátě dat. Plnohodnotná klientská pracoviště s MS Windows poběží v bezpečí vaší firmy na zařízení vCube AiO TSP. Data ve vašem „virtuálním PC“ neopouští bezpečí vaší firmy, vy ale můžete. „Virtuální PC“ je stále s vámi – v kanceláři, na cestách i doma. Při ztrátě notebooku přijdete jen o HW, nikoliv o data. Vyhnete se problémům s GDPR. Funkci zaměstnaneckého pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé krabičky připojené k monitoru nebo mobilní vCube klient notebook, obojí za zlomkovou cenu standardního PC či notebooku. Jako terminál lze stejně snadno použít také domácí PC nebo chytré mobilní zařízení s operačním systémem Windows, Linux, MacOS, iOS, Android, Chrome OS s připojením na internet. Virtuální PC od tradičního PC uživatel při práci téměř nerozezná. Je ale bezpečnější, ekonomičtější a trvale s vámi, ať jste doma nebo na cestách.

DPDC vCube AiO TSP ušetří výdaje za IT a zajistí bezpečné a spolehlivé IT služby. V případě zájmu za vámi tým DPDC rád přijede a zdarma „malou bedýnku velkých možností“ předvede.
Technické parametry
2U chasis (Integrovaná UPS, server, kabeláž)
16/32HT 2.2 GHz CPU, 128 GB RAM
1× SSD M.2 Boot
2× SSD 4TB Raid1
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
2× 10Gbit SFP+, 2× RJ45 10Gbase-T, 4× RJ45 1Gbit Ethernet LAN porty
Možnost vzdálené správy HW (service remote control)
SW Microsoft Hyper-V pro virtualizaci serverů
SW TS Plus pro virtualizaci, zabezpečení a vzdálenou správu pracovních stanic a aplikací
SW MS Windows Server 2019 pro servery a pracovní stanice
SW Virtual Firewall/switch (Mikrotik VA)
Záruka 3 roky

Další modely vCube AiO určené pro trh malých a středně velkých firem najdete na webu vCUBE.cz

Ing. Petr Klabeneš

Data Protection Delivery Center, s.r.o. představuje ředitel společnosti Ing. Petr Klabeneš

DPDC navrhuje a dodává IT, které musí bavit. Bavit nás, že děláme pěkné věci, na které můžeme být pyšní a jsme v tom nejlepší. Bavit investora, že se mu investice vyplácí. Bavit IT správce, že jsou produktivní a nikdo na ně nenadává, jak bývá zvykem. Bavit uživatele, že jsou flexibilní, efektivní, chránění a mohou se plně soustředit na svoji práci.

Chceme být spolehlivým technologickým partnerem, inspirativním mentorem a ochotným přítelem v nouzi. S nemalým úsilím držíme krok s dynamickým rozvojem technologií. S využitím know-how a získaných zkušeností z kritických provozů v bankovnictví, státní sféře, zdravotnictví, energetice, výrobě a obchodu, usilujeme o IT systémy bezpečné a jednoduché.

Žádný zákazník není dost malý na to, aby neměl sto procent naší pozornosti.
Žádný klient pro nás není natolik velký, abychom nedokázali komplexně vyřešit jeho IT požadavky.

DPDC Data Protection Delivery Center, s.r.o.
www.dpdc.cz
VMware Advaced partner s nejvyšší úrovní VMware Master Services kompetencí, IBM Silver partner, LENOVO Gold partner, Dell EMC Gold partner, ESET Gold partner.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 5 IT Systems 4 IT Systems 3 IT Systems 1-2
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1