fb

Efektivní podepisování dokumentů kdykoliv a kdekoliv díky elektronickému podpisu InSign

InSignElektronické podpisy jsou stále žádanější. Díky nim mohou firmy snadno a bezpečně podepisovat a spravovat dokumenty online a odkudkoliv na světě, což vý­znam­ně urychluje a zefektivňuje obchodní transakce a snižuje ná­kla­dy spojené s papírovými pro­ce­sy. Jedním z produktů, který právě tyto a další funkce nabízí, je elektronický podpis InSign.

Ten se v současné době řadí mezi leadery v oblasti elektronického biometrického podpisu a splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Je založen na německé technologii a využívají jej největší banky, pojišťovny, velké korporace a firmy ve finančním sektoru v zemích napříč celou Evropou. Své uplatnění nachází také u středních a menších společností, včetně fyzických osob a individuálních klientů.

V současné době využívá elektronický podpis InSign více než 10 milionů uživatelů.

Efektivní digitalizace, pohodlí i vysoká úroveň zabezpečení

Elektronický podpis InSign umožňuje podepisovat dokumenty elektronicky s platným a právně závazným digitálním podpisem. Navíc poskytuje širokou škálu funkcí a možností, které pomáhají podnikům napříč různorodými odvětvími zlepšit procesy podepisování dokumentů a zefektivnit digitalizaci.

Platforma je kompatibilní s rozličnými operačními systémy a prohlížeči a nabízí vysokou úroveň zabezpečení a pohodlí. Jedná se o API vyspělý produkt, který má přes 500 parametrů se širokými možnostmi customizace.

Poskytuje vysokou úroveň ochrany osobních údajů, kterou vyžaduje evropské nařízení eIDAS. Společnost InSign je také držitelem certifikátu pro IT bezpečnost ISO 27001 a prochází pravidelnou certifikací pro software a mobilní aplikace pro iOS a Android od TÜV.

Produkt InSign dokáže kombinovat vícero typů podpisu, jako například Elektronický podpis prostý (SES), Zaručený elektronický podpis (AES) i Kvalifikovaný elektronický podpis (QES). Dále umožňuje spravovat dokumenty elektronicky, včetně nahrávání, stahování a sdílení dokumentů i vytváření šablon a archivaci dokumentů v dlouhodobém archivu a také napojení na vlastní DMS a elektronický archiv.

Spolehlivost ve finančním sektoru

V České republice podpis InSign využívají například společnosti jako ČSOB Pojišťovna, ČSOB Stavební spořitelna, Česká spořitelna a. s., Gepard finance, Komerční banka, Modrá pyramida, NN Životná poisťovňa, NN Penze a řada dalších.

„Jedná se o zajímavý produkt, který zpřístupňuje validní podepisování i na dálku. Díky inSign jsme zatraktivnili samotné sjednávání smluv pro obchodníka i klienta. Jedná se o stabilní funkcionalitu bez problémů provozovanou po dobu několika let bez jakýchkoliv závažných problémů,“ hodnotí zavedení podpisu InSign:Lubomír Babisz, application manager z ČSOB Pojišťovny.

Elektronický podpis InSign je příležitostí pro zefektivnění procesů ve firmě. Navíc si je možné zvolit mezi individuální a firemní licencí a uzpůsobit tak podpis svým potřebám. Společnost InSign také pravidelně investuje do rozvoje a vývoje elektronického produktu, aby svým klientům mohla vždy nabízet ty nejlepší funkce a zabezpečení.

Pro další informace o možnostech využití elektronického podpisu a konkrétních řešeních, neváhejte kontaktovat obchodní tým společnosti Dreamview. Jsme připraveni poskytnout Vám podrobnější informace a poradit Vám s implementací podle Vašich individuálních potřeb. Rádi Vám také představíme další možnosti a řešení v oblasti digitalizace, které poskytuje rodina společností TIP IT Solutions, do které patří i Dreamview.

Více na https://www.dreamview.cz/insign

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1