fb
4. 12. 2018 10:38

Vision změnil organizační strukturu, servis vede Jiří Panec

Dodavatel firemních informačních systémů Vision Praha mění organizační strukturu. Dosud separovaná oddělení servisu - olomoucké, pražské a slovenské - se sloučila do jednoho, jehož vedení se ujal Jiří Panec. Vedení jednotlivých regionálních teamů mají nadále na starosti projektoví manažeři Richard Weber (Morava) a Martin Netolický (Čechy). Podobná organizační změna se udála také v obchodě, všechny obchodníky z Čech a Moravy nyní vede ředitel firmy Petr Klapka.

Jiří Panec nastoupil do společnosti Vision Praha s.r.o. v roce 2009 jako obchodník. Po dvou letech převzal vedení obchodu na pražské pobočce, kterou měl v roce 2017 celou na starosti na pozici ředitele divize Praha. První zkušenosti s informačním systémem Vision ERP získal již na svém předchozím působišti ve firmě ISA Praha, kde systém vybíral, zaváděl a později metodicky spravoval. Získal tak přehled v oboru i z pozice klienta. Na pozici obchodního ředitele rozšířil tým obchodníků a výrazně přispěl k získání nových významných klientů a dále zahájil systematické marketingové aktivity. Jiří Panec vystudoval obor Pozemní stavitelství na SPŠ Stavební v Praze.

Nový ředitel dále pokračuje v budování kolektivu konzultantů a zefektivňování firemních procesů. Změnil systém práce HOT-LINE a propojil týmy ze všech poboček tak, aby efektivně spolupracovaly. Vede také skupinu pro strategii vývoje, která stanovuje priority pro vývoj produktu v souvislosti s potřebami zákazníků, změnami v legislativě a současnými trendy.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 3 IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1