fb
7. 11. 2019 17:50

Sharp přináší na trh certifikovaný Windows collaboration display

Sharp oznámil dostupnost prvního Windows collaboration displeje s certifikací Microsoft Skype for Business. Tato další generace 4K Ultra HD displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. 70” interaktivní displej pro podnikovou sféru splňuje specifikace Microsoft a je spojením ověnčené technologie Sharp a senzorů, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci.

Windows collaboration display od Sharp poskytuje podnikům nástroje pro okamžité spojení a spolupráci. Displej je dodáván s integrovanou vysoce kvalitní kamerou vybavenou 4K senzorem, mikrofonem pro vzdálené pole a reproduktory. USB-C konektor také poskytuje jednoduché připojení a snižuje množství času věnované nastavení zařízení nezbytného pro schůzky.

Dle zprávy společnosti Sharp na téma „Vytváření dokonalého prostředí pro jednání“, která se věnuje dopadu vnitřního prostředí na výkonnost kancelářských pracovníků, by mohli zaměstnavatelé o 20 % zvýšit výkon svých pracovníků pouhým zvýšením přívodu čerstvého vzduchu do kanceláří a jednacích prostor. Senzory Internet of Things (IoT) na Windows collaboration displayi tento typ dat monitorují a předávají je do platformy Azure Digital Twins. Tím pomáhá se správou prostředí pracovních prostor.

Windows collaboration display od Sharp byl navržen pro bezproblémovou integraci s běžnými nástroji Microsoft, které již jednotlivci i organizace na pracovišti využívají. Office 365 organizacím poskytuje digitální centrum pro týmovou spolupráci pomocí platformy Microsoft Teams, jež na jediném místě pro snadnější spolupráci v rámci skupiny sdružuje konverzace, obsah i potřebné nástroje.

70“ interaktivní displej také přináší nejvyšší komfort spolupráce jako při psaní perem na papír – tedy dojem a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce. 10-bodový P-CAP dotyk přináší intuitivní dotykový dojem a umožňuje uživatelům při prezentacích pracovat s vyšší mírou sebevědomí.

Windows collaboration display je již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Pro bližší informace navštivte https://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/windows-collaboration-display.htm

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10 IT Systems 9
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1