fb
4. 9. 2019 17:54

Přenosný LED projektor Acer C250i s režimem automatického otočení na výšku

Acer představil přenosný bezdrátový LED projektor C250i. Na rozdíl od jiných projektorů omezených na horizontální projekci podporuje C250i díky své konstrukci zakrouceného rolovacího stojanu projekci z více úhlů. Tento design šetří místo a současně uživatelům nabízí úplnou flexibilitu při promítání obrazu na stěny, stropy a jakékoli jiné povrchy – a to bez nutnosti instalace stojanu nebo stativu. Umístěním na stranu mohou uživatelé projektor „rolovat“ a najít tak nejlepší úhel pro prohlížení obsahu na zdi nebo stropu; vertikální orientace podporuje projekci na vodorovné zdi a aktivuje režim automatického otočení na výšku.

Tento inovativní režim automatického otočení na výšku uživatelům umožňuje přímo bezdrátově promítat videokonference na výšku nebo relace živého vysílání (například na Facebooku nebo na Instagramu) a využívat celou projekční plochu bez černých pruhů na bocích.

Navzdory své kompaktní velikosti promítá C250i snímky ve vysokém rozlišení 1080p při výdrži baterie až 5 hodin na jedno nabití. Uživatelé se systémem Android i iOS se mohou k C250i připojit bezdrátově. LED modul C250i nabízí životnost až 30 000 hodin, široký barevný gamut, který 100% pokrývá barevný prostor NTSC, jas 300 ANSI lumenů a kontrast 5 000:1. C250i také slouží jako přenosná powerbanka pro dobíjení telefonů na cestách. Vestavěné Bluetooth reproduktory se mohou mají výkon 5 W.

Kromě bezdrátového připojení je Acer C250i vybaven také standardním portem HDMI pro připojení a promítání obsahu z notebooku či stolního počítače. Porty USB typ C a typ A podporují výstup videa pro smartphony i počítače a jsou 100% plug-and-play, takže není potřeba žádný další software ani ovladače. Port USB typ A umožňuje přímé přehrávání multimédií z USB bez použití počítače.

Kromě modelu C250i oznámila společnost Acer také příchod nových laserových projektorů řady PL1 (PL1520i/PL1320W/PL1220) určených pro středně velké výstavní prostory, akce, veletrhy nebo zasedací místnosti. Jsou navrženy pro nepřetržitý provoz s minimální údržbou díky LED modulu s životností až 30 000 hodin. Projektory řady PL1 jsou vhodnou volbou pro bezdrátovou projekci ve firemním nasazení. Pro větší odolnost jsou vybaveny utěsněným optickým engine s krytím IP6X a podporují 360° projekci i projekci na výšku, stejně jako čtyřrohovou korekci lichoběžníkového zkreslení obrazu.

Acer C250i bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu 2020 za cenu od 539 €.

Acer PL1520i bude v oblasti EMEA k dispozici v listopadu za cenu od 1499 €.

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10 IT Systems 9
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1