fb
20. 3. 2020 13:10

Nová generace kamer Axis s vysokou kvalitou obrazu a vestavěným IR přísvitem

Společnost Axis Communications uvádí novou generaci síťových kamer řady AXIS M31. Modely AXIS M3115-LVE a AXIS M3116-LVE mají kompaktní kopulový design s plochým hledím a jsou určeny jak pro vnitřní, tak venkovní dohled; nabízejí širokoúhlý záběr a rozlišení 1080p a 4 MP. Jsou vhodné pro dohled na mnoha místech, včetně hotelů, restaurací, maloobchodů a kanceláří.

Tyto fixní kopulové kamery nabízí dvě technologie pro lepší obraz. Jsou to Axis Forensic WDR pro kvalitní snímky i v kontrastních záběrech s tmavými a světlými oblastmi a Axis Lightfinder pro syté, realistické barvy za zhoršených světelných podmínek. Díky vestavěnému IR přísvitu je zajištěn nenápadný dohled i v úplně tmě, takže není třeba nákladné osvětlení.

Obě kamery jsou odolné vůči nárazům a mají klasifikaci IK08. Kryt kamery lze přetřít jakoukoli barvou, aby splýval s okolím. Firmware zabezpečený digitálním podpisem a bezpečné bootování zajišťují, že může být instalován pouze autorizovaný firmware a že nemůže být napaden škodlivým kódem. Obě kamery nabízejí technologii pro přenos dat Axis Zipstream s podporou kodeků H.264 a H.265. To výrazně snižuje požadavky na rychlost připojení kamery a na kapacitu úložiště, aniž by to mělo vliv na snížení kvality obrazu.

Nové modely AXIS M3115-LVE a AXIS M3116-LVE budou v prodeji prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v březnu 2020 za doporučovanou koncovou cenu 8 200 Kč (M3115) a 10 800 Kč (M3116).

Kalendář akcí
Konference - Semináře - Školení
Časopis IT Systems/Speciál
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Archív časopisu IT Systems
IT Systems 1-2 IT Systems 12 IT Systems 11 IT Systems 10
Archív časopisu IT Systems Special
Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1 Aktuální číslo časopisu příloha #1